NOORDHORN/Zuidhorn: Meester Wiechers (school Geert Waldastraat) overleden (2)

Nog maar net geschreven dat ik niet beschikte over een foto van meester Wiechers… Kijk ik in de mailbox: Nieuw bericht van Koer Boomsma, mét een foto:
wiechers verkl
Een uitsnede van een schoolreisfoto met op de voorgrond links meester Wiechers. De foto stamt uit 1958, gemaakt in Paterswolde….
meester Wiechers (klas 5 en 6) zit op de voorgrond naast mevr. Posthumus uit Zuidhorn, de rij daarachter is van links naar rechts: mevr. Jager (?) uit Noordhorn, meester Boersma (klas 2 en 3), ???  (van deze dame wil mij de naam niet meer te binnen schieten), de heer Kolk uit Noordhorn (de vader van Riekje Mechielsen-Kolk uit Winterswijk), mevrouw Bakker uit Noordhorn (de echtgenote van molenaar Bakker), de heer Ram uit Zuidhorn, juf Pinkster (klas 1 en 2) en meester Hijszeler (klas 4 en 5).”

Aldus Koert Boomsma (Leek, oud-Noordhorner). Koert, bedankt!

Onbekend's avatar

About janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Herinneringen, Noordhorn Toén, Zuidhorn en getagd met . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.