NOORDHORN – Foto’s d.d. 16-11-2018 met o.a. SCHUURVERNIEUWING en HERFSTKLEUREN

Zie ook http://www.bloeiendonkruid.com


Opvallende herfstkleuren rond de woonboerderij Sicke Benninghestede, vroeger de veehouderij van o.a. de fam. Holtman.

Merkwaardige herfstkleuren voor het inderdaad fraai gelegen “WELGELEGEN” van Frans en Myrna van der Veen. Voor het vroegere café zijn de planten afgestorven, de doodse kleur laat het zien. Vol verbazing staan de jonge bomen nog groen te wezen….

Hier, aan de Nieuwstraat, gaat een fikse onderhoudsklus van start. De garageschuur van Jan Tempel Jzn krijgt een nieuw dak. Vroeger was dit een van de twee diaconiehuizen, waarin behoeftige gezinnen werden ondergebracht, twee per pand. Destijds stonden de diaconiehuizen bijna pal op de straat, er is een stuk vanaf gehaald ten behoeve van de voorbijgangers.

De herfstkleuren aan het noordelijke eind van het tegelpad dat de Nieuwstraat verbindt met de Verlengde Oosterweg.

Terug bij thuis, waar de voortuin zich voorbereidt op de echte wintermaanden…

©foto’s: jan blaauw, 16 november 2018 (Canon Ixus 275)

 

Advertentie

Over janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Zonder categorie. Bookmark de permalink .

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.