maandag 11 juli 2016:
Maandagmorgen 11 juli, tegen een uur of 7, vroeg, voor mij als kiekende belangstellende. Als ik kom aanlopen vanuit de richting Langestraat Noord, over het N355-fietspad, lijken de problemen in en met de tunnel nog niet opgelost….
Wachtenden, keurig in een snel groeiende rij…. Het is maandag en dan zijn de vrachtwagens er ook weer bij!
Een wagen van Koopman Transmission haast zich richting rotonde, hopend dat ie niet al te lang hoeft te wachten…
Ja, zo’n lange Koopman heeft meer moeite zich door het tunnelgewoel te wurmen….
Bij het parkje twee GNB-bussen, Henk Tippe heeft versterking meegenomen…
BAAS BV heeft andere besognes met de hernieuwde gasleiding van dorp richting brug. Zou het nu zonder mankementen in orde komen?
Een BAAS-bus staat op het toekomstige woongebied van Jeroen Hummel (Hummel Tuin Totaal), maar van woningbouw is hier nog geen sprake. Moet eerst het ‘tunnelprobleem’ zijn opgelost?!
Een kijkje over de tunnelrand, nog steeds één rijbaan, ‘omstebeurt’….
Verkeersregelaar met werkauto, niets wijst op een spoedige verandering…
Ook bij het parkje is het deze morgen al extra druk. Een kentering op komst?!
De drukte in en bij de tunnel neemt snel toe, er zijn nog heel wat wachtenden voor U….
Aha, een bekende auto, eentje van Simon van der Veen.. Kan niet zo gauw zien wie er in zit…
Slump ontkomt me bijna….
Thuis gekomen vallen me ineens eerste herfstblaadjes op, in de Japanse kers….
Aan het eind van de middag nog maar eens kijken. Nee, nog steeds geen eind aan de moeilijkheden zo te zien…..
Vervelend als je minder snel naar huis kunt….
En dat geldt ook voor deze dubbele Transmission…
WORDT VERVOLGD!
©foto’s: jan blaauw, week 28/2016 (Canon Ixus 160)