NOORDHORN: Creatieve markt zaterdag 21 februari, 10.00-16.00 uur, dorpshuis ‘Dörpsstee’

Bedoeling was goed, maar de aankondiging van de creatieve markt op 21 februari had ik eerder willen doen, mijn verontschuldigingen!
IMG_3644 verkl
De CREATIEVE MARKT 2015 is op zaterdag 21 februari a.s. van 10 tot 4 uur in het dorpshuis “de Dörpsstee” aan de Noorderweg te Noordhorn. Uiteenlopende stands en activiteiten op een volgeboekte markt. Prettig toeven in een gastvrije Dörpsstee!
IMG_3676 verkl

©foto’s: jan blaauw, februari 2014

Advertentie

Over janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Noordhorn (regio), Noordhorn actueel, Zuidhorn en getagged met . Maak dit favoriet permalink.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.