NOORDHORN: Koren- en pelmolen “Fortuna” in rouwstand vanwege gasbesluit

Nee, niet verlaat vanwege het overlijden van illustere (oud-)Noordhorners zoals Aaltje Visser-van der Sluis, Jenny Hummel-Aalders of Gerrit Notenbomer, maar als protest tegen het gasbesluit van minister Kamp: Koren- en pelmolen “Fortuna” door vrijwillig molenaar Drewe Schouten in de rouwstand gezet, op verzoek van “Het Groninger Landschap”. Immers, als “we” maar al te royaal doorgaan met het winnen van aardgas uit de Groninger bodem, gaat het Grunneger landschap finaal noar de barrebiesies…..
IMG_2784 verkl
De “Fortuna” in rouwstand

PS. Dat “Van Lauwerszee tot Dollard tou” in de Tweede Kamer was een lumineus idee! Zo’n manier van protesteren mag ik wel!

Advertentie

Over janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Noordhorn (regio), Noordhorn actueel en getagged met , . Maak dit favoriet permalink.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.