Te warm? Niet voor het verwerken van de indrukken van zaterdag 20 juli jongstleden… Waren we al aan het inrijden begonnen bij de Junior/Nieuwelingen (vrouwen)? Gaan we daarmee verder….. En met Zuidhorner Kris Atema, deel uitmakend van de Bike4Air-formatie. (Hij staat ook op de affiche van de 8ste Ronde van Noordhorn). Kris was al vroeg aanwezig om het parcours als renner nog eens kritisch te bekijken. Hij rapporteert twee auto’s in de Langestraat (van vakantie vierende aanwonenden?), maar die zullen vast alsnog zijn verplaatst…

De molenaars op de omloop van de “Fortuna” zijn druk bezig spandoeken zichtbaar te maken. Het is goed je sponsors te gerieven….

Zelfs de agenten van het wijkteam zijn helemaal in de stemming, vriendelijk voorttuffend op hun brommertjes….

Het startschot is gelost, de jonge, sportieve vrouwen maken er meteen een wedstrijd van… Een van de zusjes De Jong is al uit beeld, voorbij geflitst, we zien haar later in volle glorie terug!

Het spel gaat op de wagen, de gezichten krijgen verbeten trekken… Op naar het podium, al is daar maar ruimte voor drie!

Deze bocht, van Langestraat naar Oosterweg, dat is een mooie om foto’s te maken. Op de achtergrond de ouderwetse koersgezelligheid bij voormalig café “Welgelegen”, op deze momenten zijn naam eer aandoend!

Nog meer bochtenwerk, deze keer van motorman Kuperus. Hij wordt ingeschakeld als er meer groepen ontstaan, door het hoge tempo (en de warmte?)

Nog zo’n kenmerkend plaatje in dezelfde bocht met scheef hangende rensters. Het gaat (bijna…) altijd goed!

Ze weten allemaal wat het is, een koers rijden. Verbazingwekkend, wat een jong talent! (En een mooie achtergrond met de tuin van Taeke en Sietske)

Heeft deze rijdster een 4D-bril op? Rijdt ze nog fantastischer rond dan ‘normaal’ in dit bijzondere dorp! Links de rijdster van Bike4Air, zo te zien gaat het pijn doen!
WORDT z.s.m. VERVOLGD!
©foto’s: jan blaauw, 20 juli 2013 (Camera: Canon EOS D400, Tamronlens 28-200)
Meer Noordhorn? Hou ook www.bloeiendonkruid.com in de gaten!


