Noordhorn: Plastic afvalzakken, met pootjes……

Enkele dagen geleden berichtte ik over drie verdwaalde plastic afvalzakken, met onbekende inhoud. Gedumpt bij het paadje tussen Verlengde Oosterweg en Nieuwstraat. Twee in de sloot, eentje nog keurig op de kant bij de berberishaag van de familie Kalf. De zakken hebben blijkbaar pootjes gekregen, want vanaf vandaag liggen ze in het groen (onderhoud: gemeente Zuidhorn) aan de andere kant van het paadje:

Nou kan het ook zijn dat die drie afvalzakken toch geen afval bevatten, maar kleding, bestemd voor een goed doel. De daarvoor bestemde box bij het sportgebouw aan de Oosterweg puilt uit, er staan zelfs zakken in de file op de grond:

Blijft de vraag: Wie schept er behagen in om die zakken elders te dumpen, daar waar anderen overlast wordt bezorgd????!!! (En het goede doel allerminst wordt gediend….)

©foto’s: jan blaauw, 17 oktober 2012 (Canon Powershot A495)

Onbekend's avatar

About janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Noordhorn actueel. Bookmark de permalink .

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.