Zelf maak ik heel wat kiekjes en af en toe zitten er best aardige foto’s tussen… En daarmee kan ik dan deze weblog optuigen (en www.jeebeetjes.nl en www.bloeiendonkruid.web-log.nl) …. Maar toen kreeg ik een berichtje van fotograaf ‘Henny’ en ging ik zijn website bekijken met o.a. prachtplaatjes van de 6e Ronde van Noordhorn, afgelopen zaterdag verreden. Daar er blijkbaar toch minder publiek was dan voorgaande keren, krijgen al die mensen de gelegenheid alsnog de 6e Ronde van Noordhorn mee te beleven via de foto’s van Henny, op www.greatpicture.nl! Surf er naar toe, klik op het onderste van de kleine foto’s links, ja, die met die wielrenner, en dan gaat de wereld van de Ronde van Noordhorn voor je open!
Henny maakt prachtige foto’s. Niet alleen qua scherpte, vooral ook door zijn originele manier van “kijken”, van “beeld vullen”, van “het goede moment kiezen”. Nee, jaloers ben ik niet, al geef ik toe dat ik ook graag een beetje in de buurt van zijn fotografeerkunst zou willen komen. (Maar ik doe, op mijn manier en met mijn middelen, ook mijn best…) Ga kijken op www.greatpicture.nl, en geniet!

Winnares Daniëlle Bekkering in het midden, links nummer 2 Nelleke Ensing, nummer 3 Trieneke Fokkens zit achter de duim van burgemeester Zwart
Foto’s, met toestemming van de fotograaf, van www.greatpicture.nl
