Noordhorn: Lezing PIET HELMUS over Scheepswerf Barkmeijer en boek ‘Goed Volk’

Plaatsgenoot en Noordhornkenner Piet Helmus (Moeshorn) houdt op woensdag 27 april a.s.  (aanvang 20.00 uur) een dubbellezing in Zalencentrum Balk te Zuidhorn. Voor de pauze geeft Piet Helmus een uiteenzetting over Scheepswerf Barkmeijer te Briltil. Na de pauze vertelt hij over het door hem geschreven boek ‘Goed Volk`.
Leden van de Historische Kring Zuidhorn en van ‘Aeldekerka’ hebben gratis toegang. Entree niet-leden €3,00.

Voorkant van het door Piet Helmus geschreven boek GOED VOLK

 NB. De Historische Kring Zuidhorn betaalt bij Zalencentrum Balk geen zaalhuur. IN ruil daarvoor wordt van de bezoekers van de avonden verwacht dat ze €3,50 betalen voor 2 koppen koffie of thee.

Onbekend's avatar

About janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Herinneringen, Noordhorn actueel, Noordhorn Toén, Zuidhorn. Bookmark de permalink .

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.