Noordhorn: Crea- en hobbymarkt 2011, Dörpsstee (3, slot)

Een laatste reeks inmpressies van de hobbymarkt, de afgelopen zaterdag voor het eerst georganiseerd door de activiteitencommissie van de Vereniging Dorpsbelangen, in het dorpshuis “De Dörpsstee” aan de Noorderweg. Blije mensen, nieuwsgierige mensen, belangstellende mensen…. Kijken maar:

'Nee, pappa, ik kan het zelf wel!' Dit jeugdige talent was onder het toeziende oog van vaderlief creatief bezig met kralen, heel geconcentreerd!

Tássen! Ook zo'n produkt waarin heel wat creativiteit kan worden gestopt! Kleurige, fleurige tassen, een lust voor het oog!

Kundige en geestdriftige uitleg bij het werken met glas-in-lood, met een prachtig raam op de achtergrond, waarnaar je blijft kijken!

Ja, af en toe moest je even voorover om nauwkeuriger te zién hoe en wat er was gemaakt, op het terrein van bijvoorbeeld de textiele vaardigheden

Een opvallende verschijning, meester-verteller Edzo Paap, met zijn miniatuurfietsen!

 

Tot slot een grondige blik in de "werkplaats" (ter plekke) van de miniatuurfietsbouwer, zelf geen onbekende in Noordhorn. Neem anders even een kijkje op de website http://www.miniatuurfietsen.nl

©foto’s: jan blaauw, 12-02-2011, noordhorn

Onbekend's avatar

About janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Noordhorn actueel. Bookmark de permalink .

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.