Noordhorn: Groepsfoto CBS ’t Kompas + OPROEP!

De laatste van een reeks foto’s die Anja Meijer uitleende voor publicatie op “Noordhorn Heden en Verleden”. Een groepsfoto van de toen nog CBS ’t Kompas met een jonge meester Kees Kugel. Tegenwoordig wordt de school meestal aangekondigd als Chr.Daltonschool ’t Kompas, een naam die duidelijker maakt waar de school voor staat.
De laatste, ik zei het al. Tot nu toe ben ik er niet bijster goed in geslaagd méér beelden beschikbaar te krijgen uit de Kompasrijen, of uit het Willem-Lodewijkverleden. Dat is jammer, want er is een brede interesse voor herinneringsbeelden uit de wereld van alle drie scholen die ons dorp rijk was. Ik benadruk nogmaals dat deze weblog diezelfde brede benadering nastreeft, maar in mijn eentje lukt me dat natuurlijk niet.
Nogmaals dus deze OPROEP: Hebt u foto’s uit de diverse Noordhorner schoolwerelden van 5, of 10, of 20 jaar, of nog langer geleden? Ik hou me beleefd aanbevolen! (Liefst + toelichting!). FOTO’S op erewoord retour! (Mailen kan ook, maar dan graag foto’s in originele grootte!)

De Kompasgroep van toén, 25 jaar geleden. Met meester Kugel en... wie weet de namen van de leerlingen nog? Kom maar op, geef ze door!

Foto: Anja Meijer (Noordhorn)

Onbekend's avatar

About janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in CBS 't Kompas. Bookmark de permalink .

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.