Noordhorn: Over het boek “Zuidhorn 1940-1945 Van bezetting tot bevrijding”

Er kwam een reactie binnen van mevr. Wil Spaan-Beetsma (Renkum) naar aanleiding van een eerdere blog over het boek “Zuidhorn 1940-1945 Van bezetting tot bevrijding”. Dit boek kwam ter sprake tijdens een bijeenkomst van de familie Beetsma. Wil Spaan-Beetsma haar vader, Jarig Beetsma, overleed in 1971. Zij schrijft: “Van zijn activiteiten in de oorlog weten wij heel weinig, alleen dat hij in het verzet heeft gezeten.” Mevr.Spaan-Beetsma wil het boek graag aanschaffen en vraagt of dat mogelijk is.

Vanzelfsprekend is dat mogelijk, alleen niet via mij. Het boek is ongetwijfeld nog verkrijgbaar via elke erkende boekhandel (al zal het in de meeste gevallen moeten worden besteld). De volgende bestelgegevens zijn dan van belang:

Auteur: Dr.Harm Veldman (eindredactie)
Titel boek: “Van bezetting tot bevrijding ZUIDHORN 1940-1945”
Uitgever: PROFIEL Bedum (www.profiel.nl), 2010
ISBN: 978 90 5294 482 1

Een andere mogelijkheid is rechtstreeks te bestellen bij de uitgever: PROFIEL Bedum, 050 3012144

Voorplat van het boek "Van bezetting tot bevrijding ZUIDHORN 1940-1945"

Onbekend's avatar

About janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Noordhorn actueel. Bookmark de permalink .

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.