Helaas, de geplande mini-reünie rond Marten Japenga, de oud-regisseur van het dorpstoneel in Noordhorn, gaat op zaterdagmiddag 9 januari 2010 NIET door! De weersverwachting voor zaterdag(middag) is dermate draconisch, dat we de deelnemers die van buiten Noordhorn komen, niét willen blootstellen aan de barre omstandigheden die worden voorspeld: stormachtige wind, snijdende kou, sneeuwduinen… De verkeersrisico’s worden dan te groot. In overleg met Marten Japenga zelf en met Dorpsbelangenvoorzitter Derk-Jan van de Bos is gekozen voor UITSTEL! De nieuwe datum luidt: zaterdagmiddag 6 maart 2010, ook weer van 15.30-17.00 uur, in de nieuwe Dörpsstee aan de Noorderweg.
De Nieuwjaarsontvangst van de Vereniging Dorpsbelangen Noordhorn gaat WEL door op zaterdagmiddag 9 januari, 17.00-20.00 uur, nieuwe Dörpsstee, Noorderweg 61c, Noordhorn

De mini-reünie rond Marten Japenga, hier met zijn accordeon, gaat NIET door op zaterdagmiddag 9 januari!!!!!!

Toneel in de tent ("Goedemorgen, juffrouw Duif" 1998) onder regie van Marten Japenga. De nieuwe mini-reünie is op zaterdag 6 maart 2010!!!

Margriet van der Molen, lid van de Toneelgroep Noordhorn, maakte vanuit het zolderraam aan de Kastanjestraat, deze winteropname van de NH-kerk. Het zijn barre tijden, daarom is de Japenga-reünie verschoven naar 6 maart!!!!!!!
Foto 1 en 2: Collectie Dirk Vos
Foto 3: Margriet van der Molen