Uiteenlopende smaken…. Ik weet soms niet waar ik moet kijken, in de herfstperiode, alom wat moois te zien! Kleurenkakafonie, of soms een enkele paddenstoel. Een in herfsttooi verpakte gracht met eenden, een (Lange)straat, omzoomd door kalende bomen…. Prachtig! Zelfs zonder bril geniet ik (al heb ik die wel weer nodig om een mailadres in mijn mini-agenda te noteren…)

De zuidelijke oprit naar de hervormde pastorie, een kleurenfestijn! En gelukkig geen bladblazer te zien...

Op een grote paddenstoel, rood met witte stippen.... Die ene vliegenzwam onder de beukenhaag bij CBS t Kompas aan het Hamsterpad: een schoonheid!

Bij die Poort van Noordhorn dit prachtige plaatje! Gracht met kroos en eenden, bruggetjes, kleurrijke bomen.... Om stil van te genieten!
© janblaauw, oktober/november 2008
