Er ligt gras op het pad….

gemaaid gras
Onze Lieve Heer kent vreemde kostgangers, zelfs in Noordhorn
.
Met dit continu mooie weer is het verantwoord die open deur in te trappen. Een van die vreemde kostgangers deponeerde onverwacht en onaangekondigd een lading gemaaid gazongras op het verbindingspad tussen Nieuwstraat en Verlengde Oosterweg. Iets in mij weerhield me ervan er een bordje met “BEDANKT!” bij te zetten. Het onheuglijke feit vond een week(je) geleden plaats. “Kom”, dacht ik, “laat ons kijken, wat er vervolgens gebeurt….”
Niéts dus. Nou ja, het gras verdort, verdroogt, verkommert onbekommerd. Nog even en een “beste poest wiend” verwaait het bijnahooibultje naar alle kanten, opgelost. Of…?
Toch raar, zo’n ongegeneerde daad van asociaal gedrag. Of moet ik dit veel positiéver gaan beschouwen? Laat weten, ‘k ben benieuwd!

foto: ©janblaauw, mei2008

Onbekend's avatar

About janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Noordhorn actueel. Bookmark de permalink .

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.