Sneeuw…….. Pret en Pracht

    sneeuw 2001
Sneeuw…..  Nee, niet nú. De huidige winter is ongewoon decembervorstrijk, maar sneeuw is er tot nu toe niet (veel) bij. Zes jaar geleden wel, misschien zeven. De winter van 2001, pardoes een pak sneeuw. Genoeg om buurman Jeroen tot buitenactiviteit uit te nodigen, op dringend verzoek van zoon(tje) Ward, waarschijnlijk. Ward vindt het prachtig, maar houdt ook oog voor de omgeving. Je kunt nooit weten…. (Buur)mannen met fototoestellen bijvoorbeeld. Mooie, al licht historische beelden. Sneeuwtaferelen. 
                            Ward in de sneeuw 2001 
Schitterend gezicht, dat besneeuwde verbindingspad tussen Nieuwstraat en Verlengde Oosterweg: “Noordhorn, juweel van het noorden…”
                           sneeuwpad 2001

foto’s: ©janblaauw, 2001

Onbekend's avatar

About janbee

Na toename vrije tijd verklaarbare groei van interesse voor geschiedenis. Met name betreft het dan het verleden van mijn woonplaats Noordhorn, een eigenzinnig dorp met een (voor mij nog te ontdekken) schat aan historie.
Dit bericht werd geplaatst in Herinneringen. Bookmark de permalink .

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.